دنلود مقاله

دانلود مقاله و پایان نامه و تحقیق

دنلود مقاله

دانلود مقاله و پایان نامه و تحقیق

۱۵۰ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله StructureدرProperty Relationships in AnhydrideدرCured Epoxy Resins با word دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله StructureدرProperty Relationships in AnhydrideدرCured Epoxy Resins با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله StructureدرProperty Relationships in AnhydrideدرCured Epoxy Resins با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله StructureدرProperty Relationships in AnhydrideدرCured Epoxy Resins با word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: کنفرانس بین المللی فرآورش پلیمرها

تعداد صفحات: 3

چکیده:

The type of epoxy resin and the distribution of its molecular weight affect on properties and morphology of an epoxy system. In this study, we prepared five epoxy resin systems, in order to investigate the effect of epoxy resin and its molecular weight on physical and mechanical properties. GPC, DSC, AFM, gel time, and rheological tests were used to characterize these systems. Our formulations consist of two types of epoxy resin and their mixtures based on diglycidyl ether of bisphenol A (DGEBA). Results of GPC test showed that, by increasing the content of epoxy resin with high molecular weight, the molecular weight distribution moved from narrow to the broad and bimodal distribution. Results of gelation tests showed that by increasing the molecular weight of the epoxy resin, gel time was reduced. Results also show that the difference of gelation time at higher temperature for different compositions is not significant. It is interesting that the kind of molecular weight distribution has a significant effect on nanostructure of epoxy resin which was revealed by AFM


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی یک سیستم طیف سنجی فروسرخ فتوآکوستیک در آَشکارسازی گاز SF6 توسط لیزر CO2 پالسی با word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی یک سیستم طیف سنجی فروسرخ فتوآکوستیک در آَشکارسازی گاز SF6 توسط لیزر CO2 پالسی با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی یک سیستم طیف سنجی فروسرخ فتوآکوستیک در آَشکارسازی گاز SF6 توسط لیزر CO2 پالسی با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی یک سیستم طیف سنجی فروسرخ فتوآکوستیک در آَشکارسازی گاز SF6 توسط لیزر CO2 پالسی با word :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: کنفرانس فیزیک ایران 1385

تعداد صفحات: 4

چکیده:

آشکارسازی انواع گازها همواره یکی از مبحث های مهم در زمینه طیف سنجی بوده است. در این مقاله به بررسی یک سیستم طیف سنجی بسیار حساس پرداخته شده است. قسمت های مختلف آن تحلیل می شوند . طرح کلی دستگاه ساخته شده ارائه خواهد شد. کاربرد آن برای گاز هگزافلورید سولفور نیز تشریح می گردد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

ارزشیابی خلاقیت و مهارت شغلی مدیران آموزشگاه با word دارای 103 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارزشیابی خلاقیت و مهارت شغلی مدیران آموزشگاه با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

فهرست مطالب


فصل اول: تشخیص مفاهیم
- مدیریت، مدیریت آموزشی،‌اصول و کاربردهای آن
- انواع سبکهای مدیریتی
- آموزش و انواع آن
- سیستم، انواع کاربردهای آن (نگرش سیستمی در مدیریت)
- سازمان و انواع کاربردهای آن(نظریه سازمان مدیریت)
فصل دوم: برنامه¬ریزی آموزشی و نظارت بر اجرای آن برنامه¬ها 21
- برنامه آموزشی و نظارت بر اجرای آن برنامه¬ها
- فرایند برنامه¬ریزی آموزشی
- اصول تحلیل محتوی دوره آموزشی
- ویژگی اساسی آموزش پودمانی
فصل سوم: ارزشیابی از دوره¬های آموزشی 31
- مفهوم ارزشیابی آموزشی و روشهای آن
اصول ارزشیابی جامع و فراگیر
- اصول ارزشیابی از اثربخشی آموزشی
فصل چهارم: نحوه تهیه گزارش¬های مورد نیاز یک آموزشگاه 41
- پایه های اساسی و مقررات مکاتبات اداری
- اصول تهیه گزارش¬های مورد نیاز آموزشگاه
فصل پنجم: برقراری روابط انسانی و اصول ارتباطات 42
- اصول برقراری روابط انسانی
- مفهوم ارتباط و عوامل تشکیل¬دهنده آن
- عوامل موثر ارتباطی
- اصول روانشناسی عمومی
- اصول جامعه شناسی عمومی
فصل ششم: نظارت بر امور مالی آموزشگاه 49
- هدف اصلی حسابداری و مفهوم معادله اصلی آن
- ثبت معاملات در حساب¬ها (شناخت دفاتر مالی و قانونی و دفاتر کمکی حسابداری)
- اصول عمومی حسابداری
- انواع گزارش های حسابداری (تراز آزمایشی، ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت حساب)
- روشهای درج اطلاعات حسابداری
فصل هفتم: تهیه محتوای مربوط به خلاقیت و نوآوریهای مدیر 61
- خلاقیت، نوآوری فنون آنها
- ارتباط خلاقیت و برنامه¬ریزی
- شیوه¬های تفکر اخلاق
- موانع خلاقیت و نوآوری در سازمان
فصل هشتم: نحوه پیشگیری از حوادث و رعایت نکات ایمنی و بهداشت محیط کار: 85
- حوادث شغلی و علل بروز آنها و بهداشت محیط کار
- وسایل ایمنی و بهداشت کار و کاربرد انها
- اصول پیشگیری از حوادث و رعایت نکات ایمنی و حفاظتی و بهداشت کار
- عوارض جانبی و اصول انجام کمک¬های اولیه آتش سوزی و اصول انجام آتش نشانی


مقدمه
مدیر سازمان که از منش رهبری برخوردار است باید مقاصد و جهت گیری یکنواختی را در سازمان ایجاد نماید و محیط داخلی سازمان را به گونه ای ایجاد و نگهداری نمایند که کارکنان بتوانند در دستیابی به اهداف سازمانی کاملا مشارکت نمایند.
مدیریت سازمان با منش رهبری باعث می گردد کارکنان مقاصد و اهداف سازمانی را درک نموده و برای دستیابی به آنها از انگیزه کافی برخوردار شوند. علاوه بر این با بکاربستن منش رهبری فعالیت های سازمان ارزیابی شده و در مسیری یکسان، منظم گردیده و استقرار می یابد و در نتیجه فقدان ارتباط بین سطوح مختلف سازمان به حداقل خود خواهد رسید.
بکارگیری اصل رهبری در سازمان عموما باعث می گردد که:
نیازهای تمامی ذینفعان سازمان شامل مشتریان، مالکین،‌کارکنان،‌ تامین کنندگان، سرمایه گذاران، انجمن هاو مجامع محلی در نظر گرفته شود. اهداف چالش برانگیز با زمانبندی مشخص تنظیم گردد. ارزش های مشترک، مدل های اخلاقی و جوانمردی در تمامی سطوح سازمان ایجاد شده و تقویت گردد. اعتماد ایجاد گردیده و ترس از میان برود.
کارکنان با منابع مورد نیاز،‌ برخوردار از آموزش و آزادی عمل با داشتن مسوولیت و پاسخگویی فعالیت نمایند. کارکنان برای نقش و سهم خود امیدوار و دلگرم گردیده و آنرا تشخیص دهند.
شناسایی،‌ درک و مدیریت فرایند های مرتبط به هم بعنوان یک سیستم، کارآیی و اثربخشی سازمان را در دستیابی به اهداف خود بهبود می بخشد.
مدیریت سیستمی با یکپارچه و مرتب نمودن فرایندها بعنوان بهترین روش دستیابی به نتایج مورد نظر، سازمان را از قابلیت تمرکز تلاش بر روی فرایندهای کلیدی برخوردار می سازد و در ذینفعان سازمان اعتماد سازی به سازگاری، کارآمدی و اثربخشی سازمان را ایجاد نموده و توسعه می بخشد.

فصل اول: تشخیص مفاهیم
مدیریت، مدیریت آموزشی،‌اصول و کاربردهای آن
در راستای‌ اهداف‌ برنامه‌های‌ توسعه‌ فرهنگی‌، اجتماعی‌ و اقتصادی‌ جمهوری‌اسلامی‌ ایران‌ مبنی‌ بر تدوین‌ و اجرای‌ برنامه‌های‌ خاص‌ تربیت‌ مدیران‌ و برنامه¬ ریزان‌کارآمد، ارتقای‌ سطح‌ علمی‌ و افزایش‌ کارآیی‌ مدیران‌ ارشد و تلفیق‌ هر چه‌ بیشتر تجارب‌عملی‌ و آموزش‌های‌ علمی‌، مرکز مطالعات‌ مدیریت‌ و بهره‌ وری‌ ایران‌ با استفاده‌ از اساتیدمجرب‌ دانشگاهها در رشته‌های‌ مربوط، اقدام‌ به‌ برگزاری‌ دوره‌های‌ مختلف‌ آموزشی‌براساس‌ نیاز ویژه‌ سازمانهای‌ دولتی‌ و غیر دولتی‌ می‌کند.
سطوح‌ آموزش‌
آموزشهای‌ مراکز در سه رده‌ صورت‌ می‌پذیرد :
دوره‌های‌ عالی‌ ویژه‌ مدیران‌ ارشد سازمانها
سمینارهای‌ تخصصی‌ موضوعی‌ ویژه‌ مدیران‌ عالی‌ و میانی‌
دوره‌های‌ کوتاه‌ مدت‌ موضوعی‌
هدف آموزش
ارتقای سطح علمی و تخصصی مدیران کشور در زمینه های مدیریت و بهروری
پرورش و تربیت نیرو های متخصص و کارآمد سازمانهای کشور
ارتقای سطح تبادل یافته ها و تجربیات مدیران کشور از طریق برگزاری کارگاهها ، سمینار ها و دوره های آموزشی مرتبط با مدیریت و بهروری
http://www.impsc.ac.ir/far/etabout.php
تعریف مدیریت
واژه عمومی برای هماهنگی و هدایت منابع، سرمایه و نیروی انسانی با هدف دستیابی به اهداف سازمان.
مدیران مؤثر یکی از منابع حیاتی در کشورهای توسعه یافته محسوب می شوند. (Dubrin 1989,7) شاید یکی از مهمترین فعالیتها در زندگی اجتماعی بشر امروز را بتوان مدیریت دانست. در عصر حاضر به مدد این فعالیت است که مأموریتها و اهداف سازمانها تحقق می یابند، از منابع و امکانات موجود بهره برداری می شود و توانایی و استعداد انسانها از قـوه به فــعل در می آید.
مدیریت را به شیوه های متعددی تعریف کرده اند. ماری پارکر فالت مدیریت را هنر انجام امور بوسیله دیگران توصیف کرده و بر نقش دیگران و قبول هدف از سوی آنان تأکید ورزیده است. گروهی مدیریت را علم و هنر هماهنگی کوششها و مساعی اعضای سازمان و استفاده از منابع برای نیل به اهداف معین توصیف کرده اند. گروهی دیگر مدیرت را در قالب انجام وظایفی چون برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی و ..... بیان نموده اند. یکی از علمای مدیریت و اقتصاد (هربرت سایمون) مدیریت را تصمیم گیری دانسته و این وظیفه را بهترین و اصلیترین نقش مدیر قلمداد نموده است. (الوانی 1378، 17).
در تعریف دیگری مدیریت فرایند بکارگیری منابع سازمانی برای رسیدن به اهداف سازمانی از طریق وظایف برنامه ریزی و تصمیم گیری، سازماندهی،‌ رهبری و کنترل دانسته شده است.
انواع سبکهای مدیریتی
روش‌ مدیریتی: یکی‌ از جنبه‌های‌ مهم؛ ادغام‌ واحدهای‌ تحقیق‌ و توسعه‌ و هم‌ چنین‌ ادغام‌ با سایر واحدها است.
یک‌ جریان‌ مداوم‌ فناوری‌ از آزمایش‌ به‌ بهره‌برداری‌ و سپس‌ به‌ تولید و مهندسی، مورد نیاز است. یک‌ راه‌حل‌ معمول، حرکت‌ جا به‌ جایی‌ افراد از آزمایشگاه‌های‌ آزمایشی‌ به‌ آزمایشگاه‌های‌ بهره‌برداری‌ است. هنگامی‌ که‌ آزمایش‌ یک‌ برنامه‌ به‌ پایان‌ می‌رسد، محققان‌ و دانشمندانی‌ که‌ سهمی‌ در برنامه‌ داشته‌اند، اغلب‌ طرح‌ را در آزمایشگاه‌ بهره‌برداری‌ تعقیب‌ می‌کنند و بر توسعه‌ موفقیت‌آمیز (مهندسی‌ تولید) و هم‌ چنین‌ بر مرحله‌ تجارتی‌کردن‌ طرح، نظارت‌ می‌کنند. این‌ کار سبب‌ تسهیل‌ ایجاد سازمانی‌ می‌شود که‌ گروه‌ها در آن‌ به‌ طور متقارن‌ روی‌ نسلهای‌ مختلف‌ محصول‌ کار می‌کنند. هر گروه، با نسل‌ خاصی‌ از محصولات‌ در ارتباط‌ است‌ و مرحله‌ کار خود را از مرحله‌ آزمایش‌ آغاز می‌کند و به‌ سمت‌ واحدهای‌ بهره‌برداری‌ و پس‌ از آن‌ به‌ تولید و بازاریابی‌ حرکت‌ می‌کند.
آموزش و انواع آن
- نقش آموزش در مدیریت
امروزه پیشرفت و توسعه کشور ها ، سازمانهاو موسسات کوچک و بزرگ درگرو علم و دانش بشری است . افزایش علم و دانش و تغییرات پرشتاب سبب شده است که سازمانها، آموزش وپرورش را در راس برنامه های خود قرار دهند. زیرا آموزش و پرورش یکی از مهمترین عوامل توسعه کشورهاست . زیربنای توسعه کشورها و سازمانها باخلاقیت و نوآوری منابع انسانی مرتبط است . درسازمانهای بهداشتی - درمانی که رسالت حفظ،تامین و نگهداری ، اعتلای سلامت ، کنترل وپیشگیری از بیماریها را برعهده دارند، این نیازبیشتر احساس می شود.

منابع
http://www.impsc.ac.ir/far/etabout.php
http://www.bankrefah.ir/fa/researches/ha01.asp
http://www.sbu.ac.ir/Site.aspx?ParTree=131J13131G
http://www.ettelaat.com/local/ettelaat/rooznameh/1384/13840428/13840428_ETTELAAT+011_02.HTM
http://www.imi.ir/tadbir/tadbir-176/article-176/2.asp
http://www.sharifthinktank.com/HTML/Management_Trend.htm
http://www.imi.ir/tadbir/tadbir-167/sandr-167/1.asp
http://www.imi.ir/tadbir/tadbir-162/article-162/1.asp
http://evalautoinedu.persianblog.com/1383_6_28_evalautoinedu_archive.html
http://edu.tebyan.net/conquer/articles-con/033.htm
http://www.imi.ir/tadbir/tadbir-117/s%20and%20r-117/2.asp
B1- Biridi,Kamal (2002), Training Evaluation,Institute of work psychology ,
http://www.iranpr.org/docs/article-pr/defaultnews.asp?id=745
http://www.irib.ir/AMOUZESH/neartp/page_sh.asp?key=6&ov=31
http://www.ichodoc.ir/wp/00007/00007212.htm
http://www.mums.ac.ir/darman/fa/T_office
http://www.bmsu.ac.ir/web/No52001/11.htm
رضائیان، علی. 1379. رفتار سازمانی: مفاهیم، نظریه‌ها و کاربردها. تهران: علم و ادب.
رابینز، استیفن پی. 1380. رفتار سازمانی. تهران: دفتر پژوهش‌های فرهنگی.
سلطانی، ایرج. 1381. روابط صنعتی در سازمان‌های تولیدی. تهران: ارکان.
کوکلان، هوشنگ. 1378. رفتار سازمانی مجموعه بیست و یکم: ادراک و نقش آن در رفتار سازمانی. تهران: مرکز آموزشی مدیریت دولتی.
حسین رادنیا، مقاله : نظام آموزش مدولار در برنامه ریزی آموزشهای کاربردی ، هفتمین سمینار علمی ترویج کشاورزی کشور


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل PDF (پی دی اف) ارائه میگردد

کتاب الکترونیک آشپز همرا با تصاویر با word دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در PDF می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پی دی اف کتاب الکترونیک آشپز همرا با تصاویر با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی کتاب الکترونیک آشپز همرا با تصاویر با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن کتاب الکترونیک آشپز همرا با تصاویر با word :

کتاب الکترونیک آشپز همرا با تصاویر

کتاب الکترونیک آشپز همرا با تصاویر با word
فهرست

آش و سوپ

ساد

غذا سرع

غذا اصل

دسر

ComeToNet.com Page 3 آش و سوپ

سوپ تره فرنگ

سوپ عدس

سوپ قارچ

سوپ سفید

سوپ بادنجان باگوشت

برش

آش آلو

آش رشته

آش گندم

آش جو

حلیم

کتاب الکترونیک آشپز همرا با تصاویر با word
فهرست منو اصل

ComeToNet.com Page 4 سوپ تره فرنگ

مواد زم:

تره فرنگ ک دسته - 4/1 روغن پیمانه- 2/1 آرد پیمانه- 6 آب گوشت ا مرغ پیمانه 2 زرده تخم مرغ عدد- 2 خامه ترش قاشق سوپ خور- 2/1 نان خشک سرخ شده رز پیمانه -کاف نمک و فلفل به مقدار تهیه طرز :

تره فرنگ را شسته و قسمتها زا د و رشه آن را میگیرم و به حلقه ها مساو میبرم .میدهیم سپس آنرا در روغن تفت . آرد را در ظرف کوچک با کم آب سرد حل میکنیم و رو تره ها میرزم آب گوشت را هم به آن اضافه کرده میگذارم چند جوش بزند تا بو خام آرد از بین برود . نمک و فلفل را اضافه کرده در موقع کشیدن زرده تخم مرغ را با خامه ترش و چند قطره آبلیمو مخلوط کرده و به سوپ اضافه میکنیم . رو سوپ را با نان خشک سرخ شده تزین مینمایم. کتاب الکترونیک آشپز همرا با تصاویر با word
فهرست عدس سوپ زم مواد :

300 8/1 - گرم عدس قاشق مرباخور جوش شیرن- 5 روغن قاشق سوپ خور- آرد 2 قاشق سوپ خور- آب گوشت ا مرغ . 8 ا سبز پیمانه- 2 پیاز رز شده قاشق سوپ خور -برش نان چند -کاف نمک و فلفل به مقدار طرز تهیه:

عدس را از ک روز قبل در مقدار آب و جوش شیرن خیس میکنیم در موقع درت کردن سوپ آب آنرا خال کرده وآب تازه رو آن میر بپزد زم و میگذارم . سپس آنرا از الک رد کرده آرد را در روغن تفت میدهیم و با پیاز که قب تفت داده ام و ط شده مخلوط نموده آب گوشت ا سبز را به آن اضافه کرده میگذارم تا جوش بزند پوره عدس و نمک وفلفل را در آن رخته و میگذارم به مدت نیم ساعت بپزد . قبل از بردن سر میز نان سرخ شده را به آن اضافه مینمایم.

نوع فایل: ppt

سایز:1.61 MB

تعداد صفحه:30


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله ارزیابی چقرمگی شکستtoughness در شاتکریت مسلح به الیاف فولادی با word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزیابی چقرمگی شکستtoughness در شاتکریت مسلح به الیاف فولادی با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله ارزیابی چقرمگی شکستtoughness در شاتکریت مسلح به الیاف فولادی با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزیابی چقرمگی شکستtoughness در شاتکریت مسلح به الیاف فولادی با word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: ششمین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 7

چکیده:

مقاله شامل سه بخش است در بخش اول خلاصه ای از روشهای موجود در مورد اندازه گیری چقرمگی شکست flexuraltoughness بتنهای الیافی همراه با مروری بربسیاری از استانداردها و راهنمایی های موسسات استاندارد در آمریکای شمالی اروپا و ژاپن گفته می شود قسمت دوم مقاله شامل بحث در مورد مزایا و معایب هریک از این روشها است دراین پژوهش آزمایشهای خمشی برطبق استاندارهای فوق الذکر برروی تیرهای شاتکریت مسلح به الیاف فولادی با درصدهای مختلف الیاف انجام شده و مقادیر چقرمگی برای هریک از درصدها گزاش شده است نتایج نشان میدهد که افزودن این نوع الیاف به مقدار قابل توجهی مقاومت و چقرمگی را افزایش میدهد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله تحولات زیست محیطی با word دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحولات زیست محیطی با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تحولات زیست محیطی با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحولات زیست محیطی با word :

بخشی از فهرست مقاله تحولات زیست محیطی با word

چکیده
فصل اول: طرح تحقیق
1-1-مقدمه
2-1-بیان مساله
3-1- ضرورت های اجرایی تحقیق
4-1-اهداف تحقیق
5-1-قلمرو و دامنه تحقیق
2-5-1-قلمرو زمانی موضوع تحقیق
3-5-1-دامنه مطالعاتی موضوع تحقیق
6-1-مفاهیم اساسی تحقیق
1-6-1-مفاهیم جامعه شناختی
2-6-1-مفاهیم زیست محیطی
7-1-پیشینه تحقیق
8-1-محدودیت های وموانع اجرایی تحقیق
فصل دوم: مبانی نظری تحقیق
1-2-تاریخچه تحولات زیست محیطی
1-2-1-مرور تحولات زیست محیطی درجهان
2-1-2-نظری بر تحولات زیست محیطی در ایران
2-2-مطالعه وضعیت شهر ملارد
1-2-2-مولفه جغرافیایی
2-2-2-مولفه جمعیتی
3-2-2-مولفه فرهنگی
4-2-2-مولفه اقتصادی
5-2-2-مولفه سازمانی ومدیریتی
3-2-مباحث نظری
1-3-2-جامعه شناسی کلاسیک ومحیط زیست
2-3-2- جامعه شناسی مدرن ومحیط زیست
3-3-2-جامعه شناسی فرامدرن ومحیط زیست
4-2-چارچوب نظری
5-2-پرسش های تحقیق
6-2- فرضیه های تحقیق
7-2-تعاریف نظری وعملی تحقیق
8-2-توصیف متغیرها،ابعاد، شاخص ها واقلام آماری
9-2-الگوی نظری تحقیق

فصل سوم: روش شناسی تحقیق
1-3-مقدمه
2-3-تعیین روش ها، تکنیک های مورد نیاز تحقیق و نحوه استفاده ازآنها
1-2-3-روش تحقیق
2-2-3-تکنیک های تحقیق
3-2-3-جامعه آماری
4-2-3-حجم نمونه
5-2-3-روش نمونه گیری
6-2-3-اعتبار وروایی تحقیق
7-2-3-روش تجزیه وتحلیل آماری

فصل چهارم:تجزیه و تحلیل داده ها
1-4-توصیف داده ها
1-1-4-جنس
2-1-4-سن
3-1-4-میزان تحصیلات پاسخگویان
4-1-4-محل تولد
5-1-4-محل سکونت ده سال قبل
6-1-4-وضعیت منزل مسکونی
7-1-4-میزان تحصیلات پدر
8-1-4-میزان تحصیلات مادر
9-1-4-شغل پدر
10-1-4-شغل مادر
11-1-4-تعداد اعضای خانواده
12-1-4-درآمد ماهیانه خانواده
13-1-4-وضعیت محل زندگی
14-1-4-آلودگی محل سکونت
15-1-4-احساس مسئولیت
16-1-4-آموزش در مدرسه
17-1-4-نوع رسانه
18-1-4-نقش رسانه
19-1-4-آموزش در خانواده
20-1-4-عوامل آلودگی
21-1-4-پاکیزگی محل زندگی
-نمودارها
1-1-4-نمودار جنس
2-1-4-نمودار سن
3-1-4-نمودار میزان تحصیلات پاسخگویان
4-1-4-نمودار محل تولد
5-1-4-نمودار محل سکونت ده سال قبل
6-1-4-نمودار وضعیت منزل مسکونی
7-1-4-نمودار میزان تحصیلات پدر
8-1-4-نمودار میزان تحصیلات مادر
9-1-4-نمودار شغل پدر
10-1-4-نمودار شغل مادر
11-1-4-نمودار تعداد اعضای خانواده
12-1-4-نمودار درآمد ماهیانه خانواده
13-1-4-نمودار وضعیت محل زندگی
14-1-4-نمودار آلودگی محل سکونت
15-1-4-نمودار احساس مسئولیت
16-1-4-نمودار آموزش در مدرسه
17-1-4-نمودار نوع رسانه
18-1-4-نمودار نقش رسانه
19-1-4-آموزش در خانواده
20-1-4-عوامل آلودگی
21-1-4-نمودار پاکیزگی محل زندگی
2-4-تبیین داده ها و آزمون فرضیات
1-2-4-ارتباط بین تحصیلات پدر و آلودگی های زیست محیطی
2-2-4-ارتباط بین تحصیلات مادر وآلودگی های زیست محیطی
3-2-4-ارتباط بین درآمد ماهیانه خانواده وآلودگی های زیست محیطی
4-2-4-ارتباط بین شغل پدر و آلودگی های زیست محیطی
5-2-4-ارتباط بین شغل مادر و آلودگی های زیست محیطی
6-2-4-ارتباط بین تعداد اعضای خانواده و آلودگی های زیست محیطی
7-2-4-ارتباط بین احساس مسئولیت وآلودگی های زیست محیطی
8-2-4-ارتباط آلودگی های زیست محیطی وحساسیت نسبت به نوع آلودگی
9-2-4-ارتباط بین حساسیت افراد وآلودگی های زیست محیطی
10-2-4-ارتباط بین مهاجرت وآلودگی های زیست محیطی
11-2-4-ارتباط بین رسانه های جمعی وآلودگی های زیست محیطی
12-2-4-ارتباط بین آموزش خانواده وآلودگی های زیست محیطی
13-2-4-ارتباط بین آموزش مدرسه وآلودگی های زیست محیطی
1-3-4-نتیجه حاصل از رگرسیون چند متغیره
1-4-4-خلاصه مطالب فصل


فصل پنجم: خلاصه و نتیجه گیری
خلاصه ونتیجه گیری
فهرست منابع وماخذ

از پیدایش زندگی بر سطح کره زمین میلیاردها سال می گذرد. آن چه که تا قبل از پیدایش انسان در این روند چهره نمود و آن را به شرایط فعلی رهنمون ساخته است، نتیجه کنش متقابل میان محیط و اجزای غیرزنده آن از یک سو، زیستمندان تاریخ حیات زمین از سوی دیگر میباشد. اما ظهور انسان در پهنه طبیعت و فعالیت هایی که برای تداوم زندگی خویش قرار داده است، به ویژه در دوران پس از انقلاب صنعتی، نمود بیشتری یافته تا حدی که به جرات می توان گفت این رویداد رابطه انسان را با طبیعت برای همیشه دگرگون ساخته است. نگاهی گذرا بر وضعیت محیط زیست جهان به ویژه در دویا سه دهه اخیر نشان میدهد که آثار مخرب فعالیت های نابخردانه انسان در طبیعت، به آستانه بحرانی خویش نزدیک شده است. آثار بروز این آشفتگی در محیط زیست را می توان به صورت تخریب لایه اوزن، کاهش تنوع زیستی، آلودگی دریاها، اقیانوس ها،منابع آب های سطح وزیرزمینی ،تغییرات شدید اقلیمی( افزایش میانگین دمای کره زمین در اثر پدیده گلخانه ای، افزایش احتمالی سطح آب دریاها، در نتیجه ی آب شدن یخ های قطبی، تغییر الگوهای بارش در سطوح جهانی و..)، باران‌های اسیدی و نابودی جنگل ها و.. مشاهده نمود.
بر هر اندیشمندی پوشیده نیست که ادامه روند فعلی، در درازمدت به سود هیچ زیستمندی نخواهد بود. با آگاهی از وضعیت فعلی و دورنمای نه چندان رضایت بخش آتی، آیا می بایست دست روی دست گذاشت وتنها به آینده چشم دوخت؟
عوامل آلوده کننده ومخرب محیط زیست در کشور، هر چه بوده و هر چه باشد. اینک مادر برابر محیط زیست به غایت آلوده قرار گرفته ایم که اگر درجهت مقابله با این بحران وحل معضلات زیست محیطی اقدام نکنیم، آینده ای بس غم انگیز درمحیط زیست درانتظار ماست.

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی میکروارگانیسم های شایع در ابزار و وسایل بی هوشی درچهار بیمارستان استان سیستان و بلوچستان با word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی میکروارگانیسم های شایع در ابزار و وسایل بی هوشی درچهار بیمارستان استان سیستان و بلوچستان با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی میکروارگانیسم های شایع در ابزار و وسایل بی هوشی درچهار بیمارستان استان سیستان و بلوچستان با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی میکروارگانیسم های شایع در ابزار و وسایل بی هوشی درچهار بیمارستان استان سیستان و بلوچستان با word :

مقاله بررسی میکروارگانیسم های شایع در ابزار و وسایل بی هوشی درچهار بیمارستان استان سیستان و بلوچستان با word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در زیست شناسی ایران از صفحه 470 تا 478 منتشر شده است.
نام: بررسی میکروارگانیسم های شایع در ابزار و وسایل بی هوشی درچهار بیمارستان استان سیستان و بلوچستان
این مقاله دارای 9 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله استریلیزاسیون
مقاله میکروارگانیسم های پاتوژن
مقاله ابزار و وسایل بی هوشی
مقاله باکتری

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
این بررسی در سال 86 درچهار بیمارستان استان سیستان و بلوچستان بصورت راندوم انتخاب و انجام گردید. هدف از این بررسی، شناسایی میزان آلودگی میکروبی وسایل مورد استفاده درعملیات بی هوشی، همراه با شناسایی ارگانیسم های شایع بود. روش کار به صورت برداشتن نمونه و کشت دادن آنها در وضعیت کاملا استریل بود. از کل 147 نمونه برداشته شده 49 مورد از نظر کشت مثبت گزارش شدند که درصد بالای آلودگی را مشخص می نماید. بیشترین میزان آلودگی وسایل در بیمارستان یک و کمترین میزان آلودگی در بیمارستان سه مشاهده شد. پاتوژن های عامل آلودگی وسایل، به ترتیب عبارت بودند از : باسیلهای گرم مثبت، کورینه باکتریوم، باسیل گرم منفی، نایسریاها، استافیلوکوک، دیپلوکوک گرم مثبت. از بررسیهای انجام گرفته می توان نتیجه گرفت که «فقدان توجه به استریلیزاسیون وسایل» و همچنین «فقدان توجه به نگهداری وسایل به طور استریل» می توانند از علل آلودگی باشند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله کنکاشی در عوامل تاثیر گذار مجتمع های مسکونی بر رفتار ساکنین (نمونه موردی: مسکن مهر قزوین) با word دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کنکاشی در عوامل تاثیر گذار مجتمع های مسکونی بر رفتار ساکنین (نمونه موردی: مسکن مهر قزوین) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله کنکاشی در عوامل تاثیر گذار مجتمع های مسکونی بر رفتار ساکنین (نمونه موردی: مسکن مهر قزوین) با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کنکاشی در عوامل تاثیر گذار مجتمع های مسکونی بر رفتار ساکنین (نمونه موردی: مسکن مهر قزوین) با word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی جغرافیا، شهرسازی و توسعه پایدار
تعداد صفحات: 10
چکیده:
مسکن از نیازهای اساسی هر خانوار محسوب می گردد از این رو تمامی دولت ها ساخت مسکن ارزان قیمت را از وظایف اصلی خود برمی شمارند. مسکن مهر که ویژه اقشار کم درآمد جامعه است، یکی از محورهای خدمت رسانی و اقدامات دولت در این رابطه می باشد. به دلیل محدود بودن زمین های مناسب و مشکلات موجود در تهیه آن، اغلب ساخت و سازهای انجام شده (مسکن) با تراکم بالا و در حاشیه شهرها (مسکن مهر قزوین) صورت می گیرد. با توجه به اینکه متقاضیان مسکن مهر اغلب از اقشار کم درآمد جامعه و یا در مناطق کم درآمد زندگی می کنند، با آپارتمان نشینی و فرهنگ مرتبط با آن آشنایی کمتری دارند، از این روی مشکلاتی در مواجه با زندگی در این نوع از مسکن برای ساکنین به وجود خواهد آمد و از سوی دیگر به جهت اجرای مسکن مهر در سطح وسیعی از کشور، توجه به تاثیر گذاری آن بر رفتار ساکنین می بایست مورد بررسی و کنکاش قرار گیرد. تحقیق پیش رو با رویکردی تحلیلی_توصیفی و با نگاهی بر پروژه مسکن مهر قزوین، درصدد بررسی تاثیرات مرتبط بر رفتار ساکنین و ارائه راهکارهایی مناسب در این زمینه می باشد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

برای دریافت اینجا کلیک کنید

مقاله Equilibrium and kinetics studies for the adsorption of Cr (VI) and rhodamine B from aqueous solution by almond shell با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله Equilibrium and kinetics studies for the adsorption of Cr (VI) and rhodamine B from aqueous solution by almond shell با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله Equilibrium and kinetics studies for the adsorption of Cr (VI) and rhodamine B from aqueous solution by almond shell با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله Equilibrium and kinetics studies for the adsorption of Cr (VI) and rhodamine B from aqueous solution by almond shell با word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: ششمین همایش ملی مهندسی محیط زیست
تعداد صفحات: 8
چکیده:

In general, adsorption involves the accumulation of molecules from a solvent onto the exterior and interior surfaces of an adsorbent. This surface phenomenon is a manifestation of complicated interactions among the three components involved, the adsorbent, the adsorbate and the solvent. Normally, the affinity between the adsorbent and the adsorbate is the main interaction force controlling adsorption. However, the adsorbate – solvent affinity can also play a significant role in adsorption.An inexpensive adsorption method has been developed for the removal of Cr(VI) and rhodamine B (RhB) dye from aqueous solution. Effects of contact time, particle size and adsorbent dose were investigated. The data evaluated for compliance with the Langmuir, Freundlich and Temkin isotherm models. Adsorption trends for both chromium (R2 0.969) and RhB (R2 0.933) followed Freundlich isotherm. Two widely used models are the Lagergren first-order kinetic model and pseudo second-order model which assume the driving force of adsorption is the difference between the equilibrium concentration qe and the adsorbate uptake q. The kinetic data were found to follow the pseudo-second-order kinetic model.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo
 • ۰
 • ۰

قاچاق اطفال با word


برای دریافت اینجا کلیک کنید

قاچاق اطفال با word دارای 70 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد قاچاق اطفال با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی قاچاق اطفال با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن قاچاق اطفال با word :

قاچاق اطفال با word


فصل اول: مقدمه

1- بیان مساله مورد تحقیق

در دنیای امروز، تلاش کشورها در سطوح داخلی و بین‌المللی همواره بر این مطلب استوار بوده است که فضایی برای زندگی انسانها فراهم گردد که حتی‌الامکان از خشونت فقر، مشکلات روحی و روانی و . . . به دور باشد اما علی‌رغم هه این تلاش‌ها و برخلاف تمام تحقیقات و پژوهش‌هایی که صورت گرفته است، می‌بینیم که همه این پدیده‌ها روز به روز رو به افزایش می‌روند.

پدیده قاچاق انسان به ویژه قاچاق کودکان از جمله مقولاتی است که توجه جامعه جهانی را به خود معطوف کرده است. هر ساله مباحثات، کنگره‌ها و نشست‌های بسیاری در خصوص مقابله با این پدیده تشکیل می‌گردند. لکن هنوز کشورها نتوانسته‌اند به طور قاطع،با این پدیده مقابله کنند. اینکه چه عوامل و چه افرادی مانع از نتیجه‌دهی این مبارزات می‌گردد، اگر چه مورد بررسی متعددی قرار گرفته است لکن همواره دست‌هایی در کار است که مانع از نتیجه‌دهی این اقدامات می گردد.

سازمان ملل به عنوان سازمانی که در سطح جهانی آواز صلح می‌دهد، در خصوص مقابله با قاچاق اطفال با word تلاش‌های متعددی نموده است اما آماری که در ا‌ین مورد از جانب یونیسف منتشر شده است، نشان می‌دهد که روز به روز این پدیده بیشتر شکل یک بحران را به خود می‌گیرد. هم‌چنین گزارشات متعدد آمارهای مختلفی که از کشورهای مختلف اعلام می‌گردد، نشانگر این است که پدیده قاچاق اطفال با word در بخش‌هایی خاصی از جهان بیشتر بروز می‌کند که این امر همانا نشأت گرفته از عوامل متعدد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی است.

آنچه که در صفحات آتی مدنظر است، نگاهی چند به این پدیده جهانگیر است و بررسی آن از ابعاد مختلف و چگونگی برخورد کشورها و توافقات بین‌المللی در این باب از دیگر اهداف می‌باشد.

لازم به ذکر است ک از راهنمایی استاد ارجمند، جناب آقای دکتر گلپایگانی کمال تشکر را می‌نمایم که در این راستا اینجانب را همکاری و مساعدت نمودند.

2- اهمیت تحقیق

آمارها حاکی از آن است که قاچاق انسان بعد از قاچاق مواد مخدر و اسلحه سودآورترین تجارت نامشروع جهان می‌باشد و سالانه تا 7 میلیون دلار منفعت برای قاچاقچیان در پی دارد. این بازار گسترده، دامنه آثار و پیامدهای ناگوار جرم را وسیع‌تر می‌نماید. خشونت علیه قربانیات،‌ نقض حقوق انسانی آنها، ابتلاء به بیماریهای مقاربتی از جمله بیماری ایدز و شیوع آن در سطح جهان، ایجاد اختلالات روانی، افزایش جرایم مرتبط از قبیل پولشویی و جعل و . . . از آثار سوء قاچاق انسان می‌باشد و از آنجا که کودکان بخش وسیعی از این پدیده رو به گسترش را شامل می‌شوند لذا بررسی در حیطه قاچاق اطفال با word نیازی است انکارناپذیر، علاوه بر این که قاچاق اطفال با word در حال حاضر از اهم جرایم سازمان‌یافته فراملی می‌باشد که آثار متعدد با ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و . . . رادارا می باشد.

1- اهداف تحقیق

با توجه به آنچه که در خصوص اهمیت قاچاق اطفال با word به عنوان یک جرم سازمان‌یافته فراملی گفته شد لذا این پژوهش بر آن است تا این پدیده مخرب را از بعد بین‌المللی و داخلی مورد بررسی قرار دهد. لذا به طور کلی اهداف این تحقیق عبارتند از:

1- بررسی ضرورت جرم‌شناختی قاچاق اطفال با word

2- بررسی بین‌المللی صورت‌ گرفته در خصوص قاچاق اطفال با word با توجه به اسناد بین‌المللی در این خصوص

3- بررسی مفهوم قاچاق اطفال با word در پروتکل پیشگیری، سرکوب و مجازات قاچاق اشخاص به ویژه زنان و کودکان

4- بررسی اهداف پروتکل پیشگیری، سرکوب و مجازات قاچاق اشخاص به ویژه زنان و کودکان

5- بررسی رویکرد ملی و بین‌المللی پروتکل پیشگیری، سرکوب و مجازات قاچاق اشخاص به ویژه زنان و کودکان در پرتو اقدامات ملی و بین المللی

6- نگاهی تطبیقی به حقوق داخلی و اسناد بین‌المللی در زمینه قاچاق اطفال با word

4- سئوالات و فرضیات

در وهله اول فرض بر این است که اقدامات صورت‌گرفته در خصوص قاچاق اطفال با word به اندازه کافی نمی‌باشد تا پژوهش در این خصوص را نطلبد، با توجه به اینکه این پدیده روز به روز از حساسیت بیشتری چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی برخوردار می‌گردد.

لذا آنچه که این تحقیق درصدد پاسخ آن می‌باشد عبارت است از:

1- وضعیت قااق اطفال در حال حاضر چگونه است؟

2- اقدامات بین‌المللی صورت گرفته در خصوص قاچاق اطفال با word کدامند؟

3- اقدامات ملی صورت‌گرفته از جانب قانونگذار داخلی در رابطه با قاچاق اطفال با word چیست؟

4- آیا بین اقدامات بین‌المللی و اقدامات ملی در ارتباط با پدیده قاچاق اطفال با word همسویی و هماهنگی وجود دارد یا تعارض و ناهماهنگی؟

5- در خصوص قاچاق اطفال با word، جامعه جهانی چه برخوردی با این پدیده را در سطح بین‌المللی و داخلی انتظار دارد؟

5- روش تحقیق

در این پژوهش از 2 روش کتابخانه‌ای و استفاده از اینترنت استفاده شده است. مطالب مطرح شده در این پژوهش با مراجعه به کتابخانه سازمان ملل متحد و دانشگاه آزاد اسلامی جمع‌آوری شده است. هم‌چنین استفاده از اینترنت نیز در جمع‌آوری مطالب مهم نقش شایانی داشته است.

قاچاق اطفال با word
فهرست

عنوان

فصل اول: مقدمه

1- بیان مساله مورد تحقیق

2- اهمیت تحقیق

3- اهداف تحقیق

4- سوالات و فرضیات تحقیق

5- روش تحقیق

فصل دوم: چکیده

فصل سوم: جرم‌شناسی قاچاق اطفال با word

1- قاچاق اطفال با word: گریبانگیر جامعه جهانی

2- ضرورت جرم انگاری قاچاق اطفال با word

3- علل بروز گسترش قاچاق اطفال با word

فصل چهارم: قاچاق اطفال با word در اسناد بین‌المللی

1- نگاهی بر اسناد بین‌المللی در زمینه قاچاق اطفال با word

2- پروتکل پیشگیری، سرکوب و مجازات قاچاق‌های اشخاص به ویژه زنان و کودکان

3- اهداف پروتکل

4- تعریف قاچاق انسان در پروتکل

5- پاسخ به قاچاق اطفال با word در پروتکل پیشگیری، سرکوب و مجازات قاچاق به اشخاص به ویژه زنان و کودکان

6- ضرورت پاسخ

7- رویکرد پروتکل نسبت به قاچاق زنان و کودکان: الف) اقدامات ملی ب) اقدامات بین المللی

8- گزارش از کنفرانس 4 روزه پالرمو، دسامبر 2000

9- طرح عملی ابتکارات منطقه‌‌ای آسیا برای مقابله با قاچاق زنان و کودکان (ARIAT)

فصل پنجم: قاچاق اطفال با word در حقوق جزای ملی

نگاهی بر قاچاق و مبارزه با قاچاق انسان در ایران

فصل ششم: نتیجه‌گیری

فصل هفتم: منابع


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید
 • ali mo